30 Mar
2006
30 Mar
'06
12:25
Dzień Dobry Czy osprzet sieciowy (posiadajacy IP) jest tak samo traktowany jak stacje koncowe przy generowaniu regul dhcp/firewall-a , mam objaw ze klienci sa w liscie , a osprzet nie -- Pozdrowienia, Rafał