13 Cze
2004
13 Cze
'04
00:30
Użytkownik Woyteck napisał:
czy jest taka mozliwosc aby cutoff zrobic osobno dla kazdego usera?? np tacy ktorzy maja wiekszy abonament albo z racji tego ze płacą zadziej ale pewnie, maja wiekszy debet czasami..
Wprost się nie da. Jedyne co mi przychodzi to dodać pole do tabeli users, i tam zapisywać dopuszczalny debet dla użytkownika. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.