17 Sty
2004
17 Sty
'04
20:31
Wszytko powinno dzialac.. Ostatecznie snapy ftp://pbern.biz/almsd/snap/ Wrzucilem rpm`y jak i srpm czyli nie bedzie problemu by ktos sobie przebudowal ftp://pbern.biz/almsd/rpm/ Zapraszam do testow... zaznaczam tylko ze jest to skompilowane z --with-mysql jezeli sie znajda chetni to dodam tez osobne paczki z --with-pg. Pozdrawiam Pawel Bernadowski GG 3377, email kontakt@pbern.biz