Jerzy Wójcik napisał(a):
Mała kosmetyka jak zmienic domyslne logowanie ID+PIN na nr pierwszego telefonu+PIN. Tak moich nauczyłem. (O sorki uzytkownika niczego nie mozna nauczyć.) ,poinformowałem. A miesząc im to sie całkiem zamotają. Próbowałem w ../lib/autentyfikation.in (pisze z pamieci nazwe pliku) ale bez pozytywnego rezultatu.
Nigdy nie bylo takiej opcji w userpanelu. To rozszerzenie o ktorym piszesz napisal hunter i zdaje sie ze nigdy nie bylo oficjalnie wspierane (i raczej nie bedzie). Tak wiec prawdopodobnie bedziesz sobie musial sam dostosowac ten kod. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.