14 Cze
2004
14 Cze
'04
16:32
Witam Tak się przymierzam do tematu i sptytam kontrolnie, czy ma ktoś zrobioną generację faktur do PDF? Ew, jakieś wskazówki na ten temat? -- pozdrawiam [ pawel@rohde.poznan.pl [ Paweł Rohde