11 Sty
2004
11 Sty
'04
14:56
Witam
Mam pytanie która wersje najlepiej zainstalowac tak żeby wszystko działało - stabilnie
poczekaj z tydzień na 1.1.8, chyba będzie stosunkowo stabilna. -- Pozdrawiam Aleksander Machniak ( A.L.E.C ) http://k27.prv.pl/alec GG-2275252