4 Kwi
2006
4 Kwi
'06
18:34
Mam kilka routerkow laczacych sie z baza z odleglych miejsc...i pewnie hasla leca jawnie...czy ktos stosuje takie rozwiazanie? Pozdrawiam. -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944 gg: 6808288 msn: lukasz@e-matys.com