24 Sty
2005
24 Sty
'05
22:41
Hello goblin, Monday, January 24, 2005, 8:43:46 PM, you wrote: gpp> IMHO wykozystanie pola pin powinno zalatwic temat hmm, nie widzialem pola pin dla podsieci ... -- Best regards, Przemek mailto:sako@infinity.waw.pl