30 Sie
2005
30 Sie
'05
22:03
[Tuesday, 30 August 2005], Krzysztof Drewicz napisał(a):
> I wszystko na jedną fakturę to zrób tak: (venę mam, słuchaj mnie ludu,
> przemawiał będę [głosem króla Lemura z madakaskaru)
> a) żadne z w/w nie ma "wystawianej F-vat"
> b) należą do jednej grupy np Kowalski
> c) (tutaj zaczynają się zmiany które możesz spokojnie diffnąć i podesłać
> i sam 4 łapkami je dodam)
> d) zrób stronę z grupami powodującą że jakaś grupa może mieć atrybut
> "grupująca płatności" powoduje to że osoba "Kowalski" może należeć co
> najwyżej do jednej grupy tego typu
> e) skrypt wystawiający faktury lms-invoice skopiuj do
> lms-invoice-by-group, payments do payments-group.
> f) rzeczy takie jak ID klienta, adres etc... bierzemy z grupy,
> ostatniego dopisanego (do lmsa, o max ID z users ) traktujemy jako
> adres, konto abonamentowe etc...
> g) użytkownikom (aka clients) zawieś naliczanie aby zwykłe payments nie
> naliczało
> h) -group wystawia F-Vat zbiorczą i nalicza opłaty jednemu
> (maksymalnemu) klientowi
Mnie by sie przydala opcja (per klient):
- agregacja pozycji na fakturze [x]
- opis pozycji na fakturze: [Abonament za dostep do Internetu za miesiac]
Poniewaz wycofaliscie sie z rozliczenia nie powinno byc problemow z
tworzeniem faktur na tej podstawie.
--
Yaro
IRL:Jaroslaw Dziubek, ICQ:1340145 | Niewiele jest rzeczy, których
http://yaro.perfect.net.pl/ | nie dało by się załatwić
KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | przy pomocy odpowiedniej
IRC: Yaro na #grudziadz | dawki materiałów wybuchowych.