11 Lip
2004
11 Lip
'04
20:51
d) czego Ci brakuje?
Jednynie brakowało mi tej informacji - podział pasma _działa_ w LMS = można zainstalować i testować. wow.... to pewnie w manualu tego nie napisano, ogolnie manual to tylko
On Sun, 11 Jul 2004, Dawid W?jcicki wrote: lista zyczen? bo z etgo co napisales tak mozna by rozumiec Twoja wypowiedz... Pozdrawiam Pawel Bernadowski GG 3377, email kontakt@pbern.biz