17 Gru
2003
17 Gru
'03
18:11
Mam problem z czytaniem MAC adresów z odległej sieci. Jak to ma wygladać jeśli w lms.ini ustawie kilka takich serwerów? Czy w liscie MAC dostane dane ze wszystkich serwerów wpisanych w lms.ini ?? Bo narazie wsio mi czyta ale zawsze ze serwera ustawionego w lini lms.ini: arpd_servers = serwer1:port serwer2:port serwer3:port ostatni serwer ( czyli tu serwer3 ) jak zamienie kolejnoscia zawsze z ostatniego w lini. Marcin