4 Paź
2006
4 Paź
'06
15:23
Witaj Michał, W Twoim liście datowanym 4 października 2006 (12:03:41) można przeczytać:
Mam propozycje. Może warto założyć forum dla LMS'a. Przeszukiwanie listy jest trosze czkę uciążliwe. Na forum mógłbybyć podział na różne tematy.
I skrzynek nie zapycha
-- Pozdrowienia, SuSe
Mam propozycje. Może warto założyć forum dla LMS'a. Przeszukiwanie listy jest trosze czkę uciążliwe. Na forum mógłbybyć podział na różne tematy.
I skrzynek nie zapycha
No to może nie forum ale chociaz FAQ'a ktoś mógłby zbierać informacje z listy i wrzucać na stronkę. -- Pozdrowienia, admin@gauss.pl