15 Lis
2006
15 Lis
'06
18:28
Przemysław Backiel napisał(a):
jpk napisał(a):
Szkoda wydać na coś co jest juz gdzieś opisane... Aczkolwiek z drugiej strony jak ktoś chce tak na prawdę zupełnie i całkowicie pewny że robi dobrze ;) to nie szkoda...
pewnie, że szkoda.. googlam, nie znalazłem możesz podać link do miejsca gdzie jest to opisane?
Ustawa albo przepisy - szczerze mówiąc nie wiem gdzie dokładnie ale inni to stosują (np. wymienione tu Makro) i wątpie aby robili coś wbrew prawu -- pozdrowienia jpk ---------- w sprawach usterek i awarii oraz zmian na umowach proszę się kontaktować bezpośrednio z BOK-iem bok@jpk.pl 0 801 080 234