1 Kwi
2005
1 Kwi
'05
16:11
Zresztą jeśli Tobie ta opcja nie jest potrzebna to domyślne odpowiednia zmienna w lms.ini będzie miała wartość 0% czyli naliczanie 0% obciążenia, gdy zablokowanie naliczanie obciążeń jest włączone. W czym to przeszkadza? ;-)
mi w niczym :) ale może komuś:) a tak powaznie, to ja nie jestem zwolennikiem rozwiazan typu wszystko na jednoklik jesli da sie to rozwiazac inaczej moje zdanie jest takie, ze to zbedny ficzer:) ale moze komuś będzie potrzebny/przyda się :) -- Z poważaniem Przemysław Backiel