[Saturday, 23 April 2005], hunter@mimuw.edu.pl napisał(a):
Było poruszane z 5 razy już (jeśli nie więcej) chętni do posiadania KP w lms są, chętni aby to zrobić/przysponsorować -- brak. Przecież byla lista osob (sponsorow KP). Czyzbym tylko ja jeden przelal pieniazki ????? Co do KP to nie pamiętam aby była lista. Alec może coś rozjaśni, ale poprzednia zbiórka pieniężna raczej nie obejmowała KP. Wyszlo jak wyszlo - najpierw mialo byc, potem nie bylo. Ostatecznie jakies pieniadze poszly (ode mnie rowniez). Mam nadzieje, ze to nieszczesne KP sie w koncu pojawi na TODO.
-- Yaro IRL:Jaroslaw Dziubek, ICQ:1340145 | Niewiele jest rzeczy, których http://yaro.perfect.net.pl/ | nie dało by się załatwić KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | przy pomocy odpowiedniej IRC: Yaro na #grudziadz | dawki materiałów wybuchowych.