20 Lut
2008
20 Lut
'08
01:00
Witam Czy możliwe jest dołożenie pola "data wystawienia" w dokumentach, podobnie jak dla faktury? -- Pozdrowienia, Tomek mailto:gal01@wp.pl !DSPAM:47bb6db7267061402712270!