On Thu, 25 Jan 2007, Artur Zabroński wrote:
Dnia czwartek, 25 stycznia 2007 13:06, Przemysław 'Repcio' Gubernat napisał:
Tak bardziej rozbudowany LMS.. jak tak patrzę na główną funkcjonalność to po prostu jest zmodyfikowany LMS + zmieniona grafika.
No mapka urządzeń jest bardzo podobna. Przydałoby się tym zająć, to by oduczyli się złodziejstwa.
ale oni chyba zlamali prawo licencyjne, a nie ukradli kod no chyba ze jest to tez kradziez Pozdrawiam ChomAr -- +-=======================| Arkadiusz Chomicki |========================-+ 84-120 Władysławowo GG#: 420515 woj. pomorskie e-mail:chomar(at)wla(dot)pl Registered Linux User: 82605 http://www.chomar.wla.pl http://counter.li.org/cgi-bin/runscript/display-person.cgi?user=82605 +-======================| Powered by PLD Linux |=======================-+ dziś moim sponsorem jest: http://www.domofony.com/