26 Mar
2007
26 Mar
'07
14:48
Witam, kiedy można, drogi ALECu, spodziewać się stabilizacji linii 1.9 ? -- Z powazaniem Przemyslaw Backiel _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms