20 Cze
2003
20 Cze
'03
10:56
Witam.
Ja nie. btw, zmienily sie adresy list ?
Nie, być może ja źle napisałem ;-) To rada odrazu do wszystkich - jeżeli chcecie dobrze filtrować pocztę z tej listy to najlepiej będzie ustawić filtr na ciąg znaków 'X-list: lms' w nagłówku.
--
delimiter ;) -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl