Informację za jaki okres mam poprawną. Pójdę za propozycją Waldemara i zrobię to na skrypcie z fake-date - będzie to chyba najszybszy i najprostszy sposób. .................. pozdrawiam MB -----Original Message----- From: lms [mailto:lms-bounces@lists.lms.org.pl] On Behalf Of Marcin Sent: Thursday, June 12, 2014 11:28 AM To: lista użytkowników LMS Subject: Re: [lms] automat do faktur W dniu 12 czerwca 2014 11:23 użytkownik Wojciech Świadkowski <wojtek@euro-net.pl> napisał:
a gdybyś linię w lms-payments #$txts{+MONTH} = strftime("%Y/%m/%d", 0, 0, 12, $dom, $month - 1, $year - 1900)." - ".strftime("%Y/%m/%d", 0, 0, 12, $dom - 1, $month, $year - 1900); zamineił na $txts{+MONTH} = "$month\/$year";
to nie ważne jakiego dnia czerwca byś wystawił na fakturze będzie Abonament ...... za czerwiec/2014
i było by to zgodne z nowym prawem, gdzie przy opłatach abonamentowych nie możemy pisać abonament od do a jedynie za okres, czyli "abonament za czewrwiec 2014" -- Pozdrawiam Marcin / nicraM _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms ----- Nie znaleziono wirusów w tej wiadomości. Sprawdzone przez AVG - www.avg.com Wersja: 2012.0.2247 / Baza danych wirusów: 3955/7164 - Data wydania: 2014-06-12