21 Lis
2006
21 Lis
'06
11:33
Witam, czy istnieje techniczna mozliwosc delegacji strefy revDNS, ale na rozmiar mniejszy niz 256 adresow? Z tego co czytalem w dockach, to mimalna ilosc 256 adresow, natomiast moj provaider przeslal mi maila ze zle skonfigurowalem binda... Delegacja ma sie tyczyc sieci z maską /30. ??? Pozdrawiam. -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944 gg: 6808288 msn: lukasz@e-matys.com