24 Sty
2007
24 Sty
'07
21:03
Dzień Dobry W UI jest tworzenie kopi zapasowych , i odtwarzanie, zrobilem tak : stworzylem kopie lms-a w UI - wyeksportowalem na nosnik zewnetrzny , odpalilem dysk routeraz z kopia systemu z przed kilku dni, gdzie jest lms z przed kilku dni , wgralem plik kopi lms-a z nosnika do katalogu kopii ... i widziany jest jako wyszarzony bez ikonki "odtworz" (prawa sa www-data ). jak odtworzyc ta kopie ? czy w UI jest opcja importu pliku z kopia ? (eksport robi ikonka dyskietki) -- Pozdrowienia, Rafał