10 Wrz
2005
10 Wrz
'05
15:33
Damian Gawęda napisał(a):
lms.ini is beeing obsolete, co tłumaczy się: ustawienia przechowywujemy w bazie i edytujemy z poziomu UI, prawda?
Ja tam uzywam 'obsolete' lms.ini z premedytacja. Skrypty nie umieja z bazy danych czytac ustawien.
Postuluję aby do 1.8 usunąć wszystkie skrypty a ich funkcjonalności przepisać do t-script, oraz ew. do innych modułów lmsd. Utrzymywanie dwóch częściowo niezgodnych ze sobą backendów będzie coraz trudniejsze, więc lepiej postawić na jeden i dopieścić go w 100%. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.