3 Lis
2004
3 Lis
'04
15:48
Witam. W liście z dnia 3 listopada 2004 (12:45:21) można przeczytać:
Czuję się jak za komuny :)))))))))))))))))))))))))
Cóż, widać nie na próżno pewien gigant z redmond nazwał soft GPL softem komunistycznym. BTW. Tnij cytaty. -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl