6 Lut
2008
6 Lut
'08
10:32
Mirosław Mastalerz pisze:
tdabek@go2.pl pisze:
Mirosław Mastalerz pisze:
Najpierw z z fazy utajonej przejdę do fazy jawnej, skoro faza jawna to nie widzimy Twojej wersji LMS'a :-)
Na razie jest w przygotowaniu. Start przewidziany jest na pierwszą sobotę po feriach. O ile zdążę.... :)
Chodzilo mi raczej z ktorej linii LMS-a korzystasz, numerki wersji, chociaz dla demona to i tak niewielka roznica.
Mój problem dotyczy konfiguracji demona lmsd.
[...] co do reszty to wczesniej ALEC juz odpisal jak skonfigurowac wiec nie bede powtarzal. -- Pozdrawiam Tomasz Dąbek [Thomas] [gg:14553 mail:tdabek_NO_@go2.pl] !DSPAM:47a97ec738468980171022!