25 Wrz
2004
25 Wrz
'04
15:04
Użytkownik Przemek SAKO Galczewski napisał:
Zrobilem upgrade do najnowszej wersji cvs i mam problem z zalogowaniem sie. Wywala "Błędne hasło lub nazwa użytkownika.". Po usuniecieu kont z tabeli admins pozwala zalozyc od nowa, ale efekt jest taki sam. Co zepsuliscie ? :)
Dlaczego uważasz że my? #SOA1 (na 2 maszynach) -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.