26 Mar
2008
26 Mar
'08
12:31
26-03-08, tdabek@go2.pl <tdabek@go2.pl> napisał(a):
Oczywiscie taka modyfikacja nie jest bezplatna wiec nie ma sensu zasmiecac liste postami w sprawie ustalania kosztow. Mam takze kilka dodatkowych pytan prywatnych do Tomka wiec dlatego napisalem "na priv" w moim poscie.
Mnie by interesował sam interfejs dorobiłbym backend w którym radius by informował baze o ruchu Pozdrawiam !DSPAM:47ea340576819210314635!