29 Mar
2005
29 Mar
'05
20:29
Witam. W jaki sposob w sekcji payments zdefiniowac opcje comment tak, aby faktury wystawialy sie w formacie: Abonament miesięczny %tariff (za okres <i tutaj niezaleznie od tego kiedy jest naliczana opłata chcialbym aby pokazywalo sie 1 - ostatni dzien miesiaca danego roku). Czyli jak jakis user ma wlaczone naliczanie powiedzmy 10 kazdego miesiaca, to w opisie uslugi na fakturze ma sie pokazac: "Abonament miesięczny %tariff (za okres 2005/04/01-2005/04/30)" Za pomoc uprzejmie dziekuje. -- Matys Łukasz