3 Gru
2011
3 Gru
'11
16:08
W dniu 2011-12-03 15:38, Sarenka pisze:
wycinek z umowy: ------------------------ 2.1. Straty pakietów <<<ciach 64 bajty i inne chore procenty>>>
Z całym szacunkiem, ale Ty neostrade podpinasz?
Nawet do uslug klasy neozdrada nie smialbym dawac takich bzdurnych zapisow. Na uslugi typowo klienckie dajemy i tak kiepski moim zdaniem SLA 98%. I tu mowa o normalnym SLA, a nie o badaniu "jakims ping" :D pozdrawiam -- Andrzej Banach net-komp.net.pl