On Thu, Mar 03, 2005 at 11:53:38AM +0100, A.L.E.C wrote: [..]
Czy mógłby ktoś sprawdzić co jest źle w załączonym patchu?
Różni się delikatnie od tego załączonego w standardowym contrib'ie gdyż ten z contriba, nie nakłada się bezboleśnie na wersje jaką mam.
nie chce mi się śledzić treści patcha, ale chciałem zauważyć, że to jest przedpotopowy patch i z 1.5.4 został całkowicie wywalony właśnie z tego powodu. Ostatnio podsyłałem łatkę (trochę większą) która zawierała także tą opcję.
-- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | _API Internet_ A. Stolarczyk i P. Gubernat Spółka Jawna | | System Administrator @ Repcio.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+