Łukasz Jarosław Mozer napisał(a):
Witam.
Czy nadal używalibyście LMS gdyby nie był cross-browser? A dokładniej - gdyby konstrukcja UI wymagała używania Firefoxa i ewentualnie Opery lub MSIE? Albo np. tylko FF i Opery, a w MSIE by nic nie chodziło?
Ja bym UŻYWAŁ - ZAWSZE bo to potężne narzędzie gdybyście optymalizowali to tylko n. pod operę - dostępna jest zarówno na windowsa jak i macosa i
Paweł Rohde napisał(a): linuksa więc wieloplatformowość pozostaje a lepiej zebyście zajmowali sie tworzeniem nowych modułów niż poprawianiem w3c dla potrzeb msie ff i opery -- Pozdrowienia Piotr 'tasia' Kaczor Maszewo.net jid: tasia@chrome.pl gid: 72556 _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms