4 Paź
2006
4 Paź
'06
16:53
admin@gauss.pl napisał(a):
Mam propozycje. Może warto założyć forum dla LMS'a. Przeszukiwanie listy jest trosze czkę uciążliwe. Na forum mógłbybyć podział na różne tematy.
Wow! Wiesz co? Tak się składa że lista jest wątkowa. A ty swoim postem właśnie wszedłeś w inny wątek, czy też temat jak to nazywasz. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.