28 Mar
2008
28 Mar
'08
21:42
Witam! W liście datowanym 28 marca 2008 (21:34:33) napisano:
sproboj lms-fping sprawdzic jakiegos kompa, lms-arping wykonac chyba ze przestaw swoje APC na Infrastructure :)
-- Pozdrowienia, SoNiC
Hejo nie wiem co dokladnie jest nie tak ale jak z palca odpalę lms-fping to chodzi dobrze. Gdzie zmienia się właściwości sprawdzania przez lms-fping komputerów dostępnych w sieci ?
Pozdrawiam
_______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
prosto, cron i co 3 minuty odpalasz go :) albo co minute jak Ci pasuje -- Pozdrowienia, SoNiC !DSPAM:47ed582a64551465223968!