7 Maj
2004
7 Maj
'04
23:23
Czy ktos jest zainteresowany, ciagnieciem tego projektu?
Oczywiście że ja, głupie pytanie. Tylko narazie mam inne zajęcie ;) Ok to sie ciesze :) Jest tam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia... ogolnie najbardziej trzeba sie zastanowic nad tym w jaki sposob urzytkownik bedzie przenosil z contrib do pelnego lmsa pliki... Chodzi o dodatkowe pole w tabeli users (w sumie nie wiem czy takowa jeszcze istnieje :) ) pin. -- Przemysław Broniszewski (Administrator) <broneq@warsztat.net.pl> Sopocka Grupa Marketinowa