9 Wrz
2003
9 Wrz
'03
01:02
Witam.
ladnie ladnie libacja sie szykuje aa przepraszam teraz to sie "meeting" nazywa:) no ja tam moge pare browcow wiecej wziasc jak by cos:)
Konto -> Właściwości -> Szablony -> Opowiedź, zaznaczyć 'Brak', albo czekać na bęcki. -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl