18 Paź
2007
18 Paź
'07
19:57
Pytanie do ALEC: Czy po ostatnich zmianach cashimport dziala? Pozatym jak odkomentuje czesc kodu sluzaca znajdowaniu numeru faktury we wplacie to mi tych wplat nie pokazuje. -- Yaro IRL:Jaroslaw Dziubek, ICQ:1340145 | Niewiele jest rzeczy, których http://yaro.perfect.net.pl/ | nie dało by się załatwić KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | przy pomocy odpowiedniej IRC: Yaro na #grudziadz | dawki materiałów wybuchowych. _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms