Witam, Dnia Fri, Dec 10, 2004 at 01:25:40PM CET, KubaTyszko napisał:
nom a potem dac klientkm customer/customer_otherip i sie na nas wklurzy ze w historii operacji ma taki text. spoko jest. ;-) :>>>>>>>
powiem tak.. u mnie w firmie jest CallCenter z historia rozmow z klientem... jedna z lepszych adnotacji z dzialu DH: "Klient ma problem egzystencjonalny, prawdopodobnie pomylil dzien z noca, albo butelke wody mineralnej z inna woda przezroczysta ... nie potrafil wypelnic formularza rejestracji domeny" czy: DH: przekierowanie do BOK BOK: klientka jest glupia bo sie pyta czy prawym czy lewym pzyciskiem myszki kliknac na 'dalej' 5 minut pozniej nowa rozmowa od tej samej klientki: BOK: nie chce z nim gadac DT: "przemila rozmowa o tym jak skanowac dokumenty, wysylac je mailem, ewentualnie przeskalowac aby Pani modem sie nie znudzil wysylajac maila 5 godzin. Przy okazji mam nocleg w Poznaniu" dlugosc rozmowy 68 minut gdyby ktorykolwiek z klientow wpadl jak sie dostac do tych historii to by padl z krzesla... albo skontaktowalby sie ze swoim prawnikiem. [tak na wszelki wypadek uprzedzam, pracuje w firmie o innym profilu niz dawanie lacz, a LMS'a uzywam prywatnie do malej sieci u siebie na osiedlu]. Pozdrawiam, Tomasz T. Ciaszczyk -- .: ciacho<at>ciacho.pl ][ Death, dance with me.. :. .: http://ciacho.pl ][ -- TTC :. .: ciacho<at>jabber.org][ :.