On Tue, Mar 29, 2005 at 03:03:13PM +0200, Robert CyberM wrote:
Czy ktoś odczuwa potrzebę zaimplementowania rabatów poprzez dodanie pola do określenia procentowego rabatu danego zobowiązania klienta? Przy naliczaniu/wystawianiu faktur kwota zobowiązania byłaby po prostu pomniejszana o jakiś procent taryfy.
Dnia wtorek, 29 marca 2005 14:42, A.L.E.C napisał: pomysl chyba dobry
chociaż osobiście bardziej (u mnie) są potrzebne korekty FVAT :( -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | _API Internet_ A. Stolarczyk i P. Gubernat Spółka Jawna | | System Administrator @ Repcio.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+