1280x1024 ----- Original Message ----- From: "Konrad" <kcem@tlen.pl> To: "lista użytkowników LMS" <lms@lists.lms.org.pl> Sent: Tuesday, September 11, 2007 8:11 PM Subject: Re: [lms] (brak tematu) s@wek pisze:
Witam
Nie wiem czy tak ma byc czy tez tylko u mnie jest Wchodze do LMS --> lista klientow wszystko miesci sie w oknie przegladarki wybeieram klienta ---- trzeba przesuwac suwakami przegladarki zeby widziec wszystkie opcje ( usun , edytuj itp)
Jeśli twoja rozdzielczość to 640x480 to całkiem możliwe :-) _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms