21 Wrz
2006
21 Wrz
'06
11:05
Witam Przede wszystkim wielkie dzięki, bardzo się przyda. Jest tylko mały problem z polskimi znakami oraz dublowaniem wpłat. Skrypt odpalony dwukrotne importuje te same przelewy, czy nie można by skorzystać z numerów operacji aby oddzielić zaimportowane od niezaimp. Numer operacji importuje się w pliku cvs z inteligo. Pozdrawiam Lukasz Luczak On Tue, 19 Sep 2006 22:08:16 +0200, -=ReYu=- <reyu_com@go2.pl> wrote:
Wielu sie pewnie przyda. Jedyna dziwną rzeczą jaką zauważyłem to fakt że HASH w MD5 nie zawsze jest taki sam dla tych samych danych i to bardzo dziwne jest.
konfiguracja w lms.ini