thx :) ----- Original Message ----- From: <tdabek@go2.pl> To: "lista użytkowników LMS" <lms@lists.lms.org.pl> Sent: Thursday, September 06, 2007 3:07 PM Subject: Re: [lms] (brak tematu) Łukasz Rostalski pisze:
s@wek pisze:
Witam
przesiadlem sie na wer 1.10.0rc2
w pliki lms.ini brak sekcji *payments* ( mimo ze w instrukcji jest ) gdy juz sobie "ja dopisalem" i wygenerowalem pare platnosci testowo to nie moge ich skasowac Brak ikonki usun w sekcji *konto* *klienta w lms*
Wejdź w historię op. finansowych tam powinno być.
albo... konfiguracja -> UI -> opcja "delete_link_in_customerbalancebox" w sekcji [phpui] i ustaw na "1" -- Pozdrawiam Tomasz Dąbek [Thomas] [gg: 14553 mail: tdabek_NOSPAM_@go2.pl] _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms __________ NOD32 Informacje 2096 (20070305) __________ Wiadomosc zostala sprawdzona przez System Antywirusowy NOD32 http://www.nod32.com lub http://www.nod32.pl _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms