27 Mar
2007
27 Mar
'07
13:36
A.L.E.C napisał(a):
Matys Łukasz napisał(a):
Mam w LMS;ie czesc klient z naliczaniem 5-tego kazdego miesiaca, a czesc 1-szego...jak wszystkim ustawic naliczanie na 1-go kazdego miesiaca za jednym machnięciem?;-)
było:
UPDATE assignments SET at = 1 WHERE at = 5 AND period = 3;
Dziekuje, a co to period = 3 ?;-) -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944 gg: 6808288 msn: lukasz@e-matys.com _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms