5 Lut
2008
5 Lut
'08
19:41
Hi! Generuję sobie statystyki z tc i teraz się zastanawiam, czy mi się dobrze to wszystko liczy. Czy muszę resetować liczniki na tc, czy po prostu pobieram sobie dane i jest fajnie? Zdrow. -- . Przemyslaw Stanislaw Knycz JID:djrzulf@kol.net.pl . | Net/Sys Admin, PLD Developer, Mobile: +48 601391681 | | Apple, Sun, HP, Dell Reseller --- http://knycz.net/ | | OSBRiDGE Reseller / Repeatit Distributor && Support | `- To see tomorrow's PC, look at today's Macintosh -' !DSPAM:47a8adf3289402226814302!