28 Mar
2006
28 Mar
'06
23:29
On Tue, Mar 28, 2006 at 11:14:02PM +0200, intonet@jaroslaw.net.pl wrote:
Proszę o wypisanie mnie z lists.rulez.pl lub podanie sposobu na wyrejestrowanie
1. SOA#1 2. Popatrz w źródła wiadomości - jest przepis na to. -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | _API Internet_ A. Stolarczyk i P. Gubernat Spółka Jawna | | System Administrator @ Repcio.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+