13 Cze
2004
13 Cze
'04
22:08
Dnia sob 12. czerwca 2004 21:28, A.L.E.C napisał:
może ktoś chce zobaczyć jak LMS wygląda po angielsku? liczę na zgłaszanie poprawek, bo tłumaczenie (zwłaszcza dokumentacji) zapewne pozostawia wiele do życzenia. A bedzie mozliwy wybor wersji jezykowej w jakis opcjach, czy bede musial na stale miec dwa kody zrodlowe do 2 wersji?
-- Przemysław Broniszewski znEt, 80-312 Gdańsk Wita Stwosza 19/3 Tel. 0-503-109-082