10 Cze
2004
10 Cze
'04
14:24
On Fri, Jun 04, 2004 at 12:54:00AM +0330, Rafal Ramocki wrote:
tylko, że w bazie danych już nie ma miejsca na "brak podatku".
Jak to nie? ;) Da sie zrobic. Stawki cyfrowe to wiadomo. A dwie pozostale
100 i <0 (czyli -1)
i mamy wartosci liczbowe + dwa stany logiczne.
Nope. Lepiej dodać już kolumnę w tym celu, a nie kombinować z -1, >100 etc.. Albo lepiej dodać w miejsce stawki vat referencje na inną tabelkę ktora to zawiera np 0, 7, 22, 3 (używana jest jeszcze?), zw.. btw: ciekawa strefa czasowa: +0330 :) kd. -- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams