Chyba moze ----- Original Message ----- From: "A.L.E.C" <alec@alec.pl> To: "lista użytkowników LMS" <lms@lists.lms.org.pl> Sent: Monday, March 05, 2007 6:29 PM Subject: Re: [lms] Problem z wyswiewtlaniem Źź Michał Kustosik napisał(a):
[...lms.ini...] content_type = text/html; charset=iso-8859-2 gd_translate_to = utf-8 (probowalem tez ISO-8859-2) [...]
A wiesz w ogóle do czego służą te opcje? Nie napisałeś najważniejszego - wersji i konfiguracji bazy danych, bo to tam powinieneś szukać, gdyż zdecydowanie to sqlowa funkcja UPPER psuje ci literki. -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg:2275252 LAN Management System Developer http://lms.org.pl _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms