----- Original Message ----- From: "Jaroslaw Dziubek" <yaro@perfect.net.pl> To: <lms@lists.rulez.pl> Sent: Wednesday, June 15, 2005 9:57 PM Subject: [lms] Re: [lms] Re: [lms] Re: [lms] Re: [lms] Pełna księgowość [Wednesday, 15 June 2005], Krzysztof Lewandowski napisał(a):
http://www.urtip.gov.pl/urtip/index.jsp?place=Lead01&news_cat_id=151&news_id=554&layout=3&page=text
Pozdrawiam.
Mam potwierdzenie tej iterpretacji. tzn??? ;>>>
cyt.: "Tym samym przedsiębiorcy telekomunikacyjni udostępniający publiczne sieci telekomunikacyjne lub świadczący publicznie dostępne usługi telekomunikacyjne będą zobowiązani do stosowania w zakresie rachunkowości, przepisów prawa krajowego ogólnie obowiązujących." Czyli trzeba stosowac odpowiednie prawo (czyt. PT :) -- Yaro czyli trzeba stosowac przepisy prawa ogolnego czyli tego co wymaga US a pelnej nie wymaga. ;-) Maciek