18 Wrz
2007
18 Wrz
'07
09:12
Witam On Sep 18, 2007, at 8:52 AM, vollandnet wrote:
Witam serdecznie czy jest taka mozliwosc bo posiadam u siebie 2 serwery w roznych lokalizacjach a na 1 z lmsow sa wystawiane fv czy jest mozliwosc zeby te 2 serwery z roznych lokalizacji mialy jednego wspolnego lmsa ? i ew. jak to zrobic
Ja kiedys administrowalem takim tandemem. LMS-a instalujesz na obu serwerach, ale baz postaw tylko na jednym. Ten drugi bedzie sie do niej laczyl zdalnie. Pozdrawiam, Mariusz Barczyk -- _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms