24 Kwi
2004
24 Kwi
'04
12:47
Użytkownik Tomasz Chilinski napisał:
Czekam na propozycję zapisów do licencji LMS2.
Głowne cele to:
- zabezpieczyć się przed skur... próbującymi na naszej pracy zarobić; - nie blokować popularyzacji projektu (tj. nie zabraniać np. gazetom publikacji oprogramowania) - nałożyć obowiązek przesyłania nam własnych modyfikacji kodu
Licencja nic nie da dopóki nie zostanie w jakimś tam urzędzie zarejestrowana. Tak myślę.
To źle myślisz. Licencję na oprogramowanie można sobie napisać w miarę dowolnie. Nie może być tylko niezgodna z Polskim prawem. -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]